Ametiühingute Keskliidu kommunikatsiooni asus juhtima Kaili Uusmaa

8. september 2014

Tänasest asus Eesti Ametiühingute Keskliidu kommunikatsioonijuhi ametikohale pikaajalise meedia- ja kommunikatsioonitöö kogemusega Kaili Uusmaa. Senine kommunikatsioonijuht Riina Solman jätkab tööd organisatsiooni strateegilise konsultandina.„Töö Ametiühingute Keskliidus on hea võimalus tegeleda ühiskondlikult oluliste teemadega. See on põnev väljakutse ühele kommunikatsiooniala inimesele,“ ütles Uusmaa ning lisas, et peab ametiühingut organisatsioonina väga tugevaks ja loodab senise kommunikatsioonijuhi head tööd jätkata. „Ühiskondlikud protsessid võtavad pikalt aega ja mulle on noore inimesena oluline, et ametiühingud seisavad aktiivselt palgasaajate õiguste ja suurema solidaarsuse eest ühiskonnas.“Ametiühingute Keskliidu esimehe Peep Petersoni sõnul suutis ametiühingute senine kommunikatsioonijuht, nüüd strateegilise nõustamise tasemele liikuv Riina Solman ametiühingute arusaadavust ühiskonnas järsult tõsta ja sama suunda loodame ka uue kogenud inimese juhtimisel jätkata.


„Ametiühinguliikumine ei pea ega tohi olla streikimise ja revolutsiooni võrdkuju. Töötajate huvides on mõjutada majandust ning olla aktiivseks ja nõudlikuks partneriks valitsusele ja tööandjatele. Soovime jätkuvalt luua õhkkonda, milles kujunevad välja parimad võimalikud lahendused, millest võidavad kõik,“ ütles Peep Peterson.

Kaili Uusmaa on varem töötanud konsultandina suhtekorraldusfirmas Hill & Knowlton ning meediasuhete juhina Töötukassas. Viimased kaks ja pool aasta töötas Uusmaa Siseministeeriumis regionaalvaldkonna meedianõunikuna. Uusmaa on lõpetanud Tartu Ülikoolis ajakirjanduse ja kommunikatsiooni eriala.Lisainfo:
Kaili Uusmaa

kommunikatsioonijuht

tel: 5087370
skype: kailiuu
www.eakl.ee