Narvas saab täna anda toetusallkirju haigushüvitise taastamiseks

24. aprill 2015

Ametiühingud kutsuvad narvalasi täna andma oma toetusallkirju esimeste haiguspäevade hüvitamiseks. Allkirju saab anda Puškini tänaval kella 12-14.

Eelmisel nädalal oma 25. tegaevusaastat tähistanud Eesti Ametiühingute Keskliit korraldab aprillis üleeestilise tuuri, mille käigus tutvustatakse ametiühinguliikumist ning kogutakse toetust esimeste haiguspäevade hüvitamise algatusele. Varem on toetusallkirju kogutud Pärnus ja Tartus ning tänaseks on koos üle 1000 allkirja.


Täna kohtuvad ametiühingute keskliidu esimees Peep Peterson ja Ida-Virumaa piirkonna juht Aleksander Startsev ka Narva linnapea Eduard Eastiga, et uurida kuidas saavad ametiühingud aidata kaasa kohaliku majanduse edendamisel.

Linnaelanikke oodatakse täna kella 12-14 Puškini tänavale, kus transpordi, tööstustöötajate ja side- ja teenindustöötajate ametiühingute esindajad jagavad infot oma tegevuse kohta, samas saab anda ka toetusallkirju.

Oma toetusallkirja haigushüvitise taastamiseks esimesest päevast saab anda ka elektrooniliselt aadressil http://petitsioon.ee/taastame-haigushuvitise-esimeset-paevast.Allikas: EAKL pressiteade