AS Sokotel ja ETKA sõlmisid kollektiivlepingu

4. aprill 2016

Täna, s.o. 31. märtsil allkirjastasid Eesti Teenindus- ja Kaubandustöötajate Ametiühing (ETKA) ja AS Sokotel kollektiivlepingu.


Nii tööandja kui ametiühingu eesmärgiks oli leida ühisosa, mis tagaks töötajatele parimad tingimused ning seeläbi kindlustada turupositsiooni valdkonna parima tööandjana. Samas aitaks hoida oma töötajaid ja leida kolleegideks uusi, ettevõtte põhjamaiseid väärtusi jagavaid inimesi.

 

Pärast eelmise aasta algusest väldanud läbirääkimisi jõuti kokkuleppele paljudes olulistes küsimustes ning ETKA ja AS Sokoteli poolt allkirjastatud kollektiivleping kehtib järgmise aasta lõpuni.

 

Eesti Teenindus- ja Kaubandustöötajate Ametiühing on loodud 4.aprillil 1990. Teenindus- ja Kaubandustöötajate Ametiühing koondab teenidussektoris töötavaid töötajaid ja nende ühendusi või kutset õppivaid õppijaid.

 

AS Sokotel on SOK kontserni tütarfirma, mis esindab Eestis kaubamärke Solo Sokos Hotel Estoria ja Original Sokos Hotel Viru. Viru hotelli kõrval asuvas Estorias on 93 hotellituba, Virus on tube 423, lisaks kaasaegne konverentsikeskus, show&dinner restoran Merineitsi, tex-mex restoran Amarillo, ööklubi Café Amigo, ilukeskused, Eesti esimene hotellimuuseum ja saunad. Tänavu kevadel täitub Estoria hotellil teine ja Viru hotellil 44. tegutsemisaasta.

 

Lisainformatsioon:

 

Anu Soosaar                                                 Elle Pütsepp

Tegevdirektor                                               Esimees

AS Sokotel                                                   ETKA

Tel +3726809311                                         Tel +37255621200

anu.soosaar@sok.fi                                       elle.pytsepp@etka.ee